Çinko İçeren Pişik Kremleri Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Çinko İçeren Pişik Kremleri Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Çinko İçeren Pişik Kremleri; Çinko içeren pişik kremleri oldukaça etkilidir. Bebeğinizin cildinde oluşturduğu korucu tabaka ile bebeğin dışkı ve idrarının yapmış olduğu tahrişlere karşı korur. Çinko içeren pişik kremleri koruyucu özelliğinin yanı sıra tahriş olmuş cildi iyileştirirde. Bebeğinizin cildi ile bebek bezi arasında kalan bölgede bakterilerin üremesi için nemli bir ortam oluşmaktadır. Çinko içeren pişik kremleri, bebeğinize kullandığınız bez ile bebeğinizin cildi arasında koruyucu bir tabaka oluşturarak koruma sağlamaktadır. Çinko içerem pişik kremlerinin oluşturduğu bu tabaka bebeğin cildini koruma altına alır ve pişiklerin oluşmasını engeller.

Çinko İçeren Pişik Kremleri

Desitin yüzde kırk çinko pişik kremi, Oksizinc yüzde kırk çinko pişik kremi, Dentinox çinko pişik kremi, Miraderm çinko pişik kremi, Palmers bottom butter with zinc çinko pişik kremi, Krem sera çinko pişik kremi, Çinko pişik kremi, Palmers çinko pişik kremi, Earth friendly çinko pişik kremi, Mustela çinko pişik kremi, Nivea çinko pişik kremi, Sudocrem çinko pişik kremi, Bepanthol çinko pişik kremi, Dermolife çinko pişik kremi, Dalin çinko pişik kremi, Pruzon çinko pişik kremi, Popolin çinko pişik kremi.

Popolin Çinko Pişik Kremi; Çinko oksit içeren popolin pişik kremi bebeğin bez bölgesinde koruyucu tabaka oluşturarak bebeklerin ciltlerini dışkı ve idrarın sebep olduğu tahrişlerden kaynaklı pişik ve kızarıklıklardan korur.

Pruzon Çinko Pişik Kremi; Çinko oksitin oluşturduğu koruyucu bariyer ile bebeklerin ciltlerini pişiklerden korur.

Desitin Çinko Pişik Kremi; Çinko oksit sayesinde bebeğin bezi ile cildi arasında koruyucu bir tabaka oluştur ve bebeğin cildini pişiklerden korur.

Oksizinc Çinko Pişik Kremi; İçerisinde bulunan çinko oksit ile koruyucu bir tabaka oluşturur ve bebeğin cildini dış etkenlerin tahrişinden koruyarak pişik oluşumunu engeller.

Dentinox Çinko Pişik Kremi; Çinko oksit içeren dentinox pişik kremi çinko oksit sayesinde cillte koruyucu bir tabaka oluşturarak dışkı ve idrarın sebep olduğu pişiği önler.

Bepanthol Çinko Pişik Kremi; Bepanthol pişik kremi formülünde bulunan çinko oksit ile bebeğin bezi ile cildi arasında koruyucu bir tabaka oluşturur bu sayade bebeğiniz pişiklerden korunur.

Sudocrem Çinko Pişik Kremi; Çinko içeren sudocrem bebeklerde pişik oluşumunu engeller.

Dalin Çinko Pişik Kremi; Dünya çapında bir ürün olan dalin pişik kremi çinko oksit ile koruyucu bir tabaka oluşturarak bebeğin cildini pişiklerden korur.

Çinko içeren pişik kremleri, bebeğin bezi ile bebeğin cildi arasında koruyucu bir tabaka oluşturmak sureti ile bebeklerin cildini pişiklerden ve kızarıklıklardan korurlar.

Sağlıklı günler.

Çinko İçeren Pişik Kremleri Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Bebeklerde Pişik Zeytinyağı

Bebeklerde Pişik Zeytinyağı

Güncel

Pişik Mantar Belirtileri ve Tedavisi

Pişik Mantar Belirtileri ve Tedavisi