Uni Baby Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Uni Baby Pişik Kremi Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Uni Baby Pişik Kremi; Uni baby pişik kremi oluşturduğu koruyucu tabaka ile bebeğinizin cildini uzun süre pişik ve tahrişlere karşı korur. Uni baby pişik kremi dermatolojik olarak test edilmiştir. Uni baby pişik kremi alkol, paraben, boya, sülfat ve alerji yapacak madde içermemektedir. Hassas olan bebek ciltleri için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir. Uni baby pişik kremi bebeğin cildine çok kolay bir şekilde uygulanabilir. Uni baby pişik kremi çok kolay emilir ve bebeğiniz cildini tahrişlerin etkilerinden korumak için hemen etki eder. Uni baby pişik kremi 30-75 mililitre olarak iki form şeklinde üretilmiştir. Bebeğinizin cildini nemlendirir ve bebeğinizin cildini rahatlatır.

Uni Baby Pişik Kremi Kullanımı; Uni baby pişik kremi bebeğinizin her altını değiştirdiğinizde kullanabilirsiniz. Öncelikle bebeğinizin bez bölgesini güzelce dışkı ve idrardan temizleyin. Sonra kurulayın ve bebeğinizin altını cildinin nefes alması için en az beş on dakika açık bırakın. Bebeğinizi bezleyeceğiniz zaman önce uni baby pişik kremini bez bölgesine ince bir tabak halinde sürün ve sonra da bezleyin. Uni baby pişik kremini bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabilirsiniz. Kremi her türlü cilt tipinde kullanabilirsiniz.

Uni Baby Pişik Kremi İçeriği: İçerisinde bulunan çinko oksit ile bebeğin bez bölgesinde koruyucu bir tabak oluşturur ve bebeğinizin cildin tahrişlere karşı korur, ayrıca oluşmuş bir pişik varsa onu da iyileştirir. Uni baby pişik kreminin içerisnde bulunan panthenol de çinko oksit ile bebeğinizi pişiklerden korur, oluşmuş pişik ve kızarıklıkları tedavi eder. Kremin içerisinde bulunan balık yağıda içerisinde bulunan A-D-E vitaminleri ile cildi yeniler.

Uni baby pişik kremi, bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilmiştir. Bebeğinizin narin cildi tarafında kolayca emilecek şeffaf şekilde üretilmiştir. İçerisinde bulunan bitkisel özler ile bebeğinizin cildinin nem dengesini sağlar. Uni baby pişik kremi çok kolay emildiği için bebeğinizin cildini besler. Uni baby pişik kremini bebeğinizin narin cildine günlük her bez değişiminde uygulayın, sizde bebeğinizde mutlu olun.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Popüler İçerikler

Pişik Nasıl Geçer?

Pişik Nasıl Geçer?

Haber Bülteni